Nauczyciele

 

Karolina Wodarczyk to absolwentka Filologii Angielskiej ze specjalizacją pedagogiczną i Historii na Uniwersytecie Łódzkim, Jest tłumaczem naukowych tekstów historycznych, dyrektorem i lektorem szkoły English Corner. Jest odpowiedzialna za organizację pracy, zarządzanie oraz metodykę nauczania języka angielskiego w English Corner. 

Uwielbiam kontakt z ludźmi, dostrzeganie ich indywidualności oraz wzajemnych interakcji. Każdy uczeń jest dla mnie inspiracją, a nowe wyzwania w  szkole English Corner jeszcze bardziej motywują mnie do rzetelnej pracy i wykorzystywania w niej kreatywnych rozwiązań. Cieszę się, że mogę obserwować postępy naszych Uczniów i wspierać ich w wysiłku, który przynosi efekty w postaci świetnej znajomości angielskiego.


Justyna Jaworska ukończyła studia magisterskie ze specjalizacją “teatr w nauczaniu języka angielskiego” na Wydziale Filologii UŁ. Jej praca “A Pop Culture Welshness – History, Culture and Writing of South Wales As Reflected in the Selected Works of the Manic Street Preachers” była zwieńczeniem wieloletniego zainteresowania szeroko pojętą kulturą, literaturą, w szczególności poezją. W pracy zawodowej prowadziła zajęcia na filologii angielskiej, uczyła młodzież i dorosłych. Obecnie zajmuje się tłumaczeniami i uczy angielskiego dla przyjemności i z przyjemnością.


Poznawanie języka (obcego) jest jak otwieranie drzwi do niemal nieskończonych zasobów wiedzy, doświadczeń. Dlatego bycie częścią tego procesu w życiu innych ludzi stanowi dla mnie niewyczerpane źródło satysfakcji.


Maryna Lewandowska uzyskała tytuł licencjata z filologii angielskiej w Ukrainie oraz tytuł magistra na tym samym kierunku na Uniwersytecie Łódzkim. Spędziła 8 miesięcy w USA, ćwicząc swoje umiejętności i zdolności językowe. Ma wieloletnie doświadczenie w nauczaniu w różnych kategoriach wiekowych.


Na co dzień posługuję się czterema językami dlatego wiem jak ważna jest znajomość języków obcych. Angielski od zawsze był moją pasją i możliwość dzielenia się tą wiedzą przynosi mi niesamowitą satysfakcję. Uwielbiam patrzeć jak moi uczniowie robią postępy i osiągają swoje cele językowe.

Karolina Szychowska jest absolwentką Uniwersytetu Łódzkiego, Wydziału Filologicznego, Oligofrenopedagogiki oraz Pedagogiki Wczesnoszkolnej.

Interesuje się pedagogiką i nowatorskimi metodami nauczania języków obcych, grami słownymi, językiem norweskim i kulturą krajów skandynawskich. Kocha podróże i zwierzęta.

Już jako studentka współpracowałam ze szkołami językowymi, prowadząc zajęcia z języka angielskiego na wszystkich poziomach zaawansowania, używając wielu metod. Dzięki temu mój warsztat i doświadczenie w nauczaniu jest dość bogaty, a nauczanie języka jest moją wielką pasją J Zajęcia, które prowadzę są bardzo dynamiczne i wymagają zaangażowania zarówno ze strony lektora, jak i ucznia – dzięki temu efekty, które udaje nam się wspólnie osiągnąć są trwałe i bardzo satysfakcjonujące.


Tiffany is a versatile advocate from Zimbabwe, of cross-cultural exchange and educational empowerment. She graduated from Harare Institute of Technology with a certificate in Higher and Tertiary Education Teaching. She has a vast experience in teaching English to students from different countries and cultures.

I enjoy teaching English and connecting with others from different cultures. My passion comes from my experience of how language exchange brings value to individuals and communities. By offering my time and skills to learners, I have seen the impact that learning English has on conversational confidence and it also creates more opportunities for self development. Engaging with learners, witnessing their progress, and experiencing their appreciation for the language gives me motivation to continue teaching.

 Statystyki